چهارمین کنفرانس علمی - تخصصی مدیریت مالی

تاریخ :    ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۰ دي

سرعت تغییرات در حوزه های مختلف اقتصادی رشد شتابانی را تجربه می کند و بنگاه های اقتصادی، بازارهای مالی و دولت از این تغییرات متأثر می شوند. بحران اقتصادی جهانی یک بار دیگر توجهات را به اهمیت مدیریت مالی صحیح و با ثبات در همه حوزه ها اعم از خانوارها، بنگاه ها، بازارها، دولت و محیط بین المللی جلب نموده است.
علوم مالی به عنوان یک دانش کاربردی خدمات ارزنده ای را برای تجهیز، و بهره برداری بهینه از منابع و در نهایت بهبود رفاه بشریت ارائه می نماید. شناخت ابزارها، مدل ها و نظریه های مالی و تغییرات اخیر آنها می تواند به بهبود مدیریت مالی بنگاه ها، مدیریت مالی دولت و مدیریت مالی خانوارها در ایران کمک مؤثری نماید.
انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران که اجتماعی از مدیران و کارشناسان مالی فعال در بخش های مختلف خصوصی و دولتی است به همراه دانشگاه آزاد اسلامی که یک مرجع فکری پیشرو در حوزه مالی محسوب می شود، تصمیم به برگزاری چهارمین کنفرانس مدیریت مالی نمودند تا فرصتی برای تبادل نظر و هم اندیشی مدیران مالی، حسابداران و حسابرسان و اندیشمندان و صاحبنظران مالی و حسابداری فراهم نمایند.
کنفرانس مدیریت مالی حوزه های مختلف علوم مالی و تعامل آن با اقتصاد کلان، بازارهای مالی، بنگاه های اقتصادی، فضای کسب و کار، محیط مقرراتی و نقشه راه آینده را به بحث و بررسی خواهد گذاشت. برگزارکنندگان کنفرانس با افتخار از تمامی دست اندرکاران و صاحبنظران برای حضور مؤثر در این هم اندیشی دعوت می کند و امیدوارند این فرصت تبادل نظر و برقراری ارتباط به پیشبرد دانش مالی و عمل حرفه ای و افزایش همکاری و تعامل گروه های مختلف ذینفع و ذیعلاقه بینجامد. 
صفحه اصلی  
معرفی انجمن  
هیات موسس  
هیات مدیره  
اعضای انجمن  
راهنمای عضویت  
عضویت در انجمن  
راهنمای نگارش مقالات  
اخبار  
همایشها و کارگاه ها  
گالری تصاویر  
مقالات  
تماس با ما  
 : ایمیل
  : کلمه عبور
! رمز عبور را فراموش کرده ام
 
بازدید امروز
61
بازدید دیروز
62
کل بازدیدها
427899
از چه طریقی با انجمن مهندسی مالی ایران آشنا شده اید؟
نتیجه
:: انجمن مالی اسلامی ایران
:: وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی
:: کمیسیون انجمنهای علمی ایران
Copyright 2012©Islamic Azad University