در بازار سرمایه با دانش و آگاهی سرمایه گذاری کنید

تاریخ :    ۱۳۹۶ شنبه ۹ دي

توصیه مدیر نظارت بر بورس ها:
در بازار سرمایه با دانش و آگاهی سرمایه گذاری کنید

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس گفت: از تمام افرادی که در بازار سرمایه فعالیت می کنند تقاضا دارم از آدم ها و یا نهادهای حرفه ای برای خرید استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ،محسن خدابخش در خصوص نماد "های وب" گفت: وقتی در بازار برای یک نمادی صف خرید ایجاد می شود نباید افراد صرف این صف اقدام به خرید کنند بلکه باید یا خود حرفه ای باشند یا در این راستا از نهادها و افراد حرفه ای کمک بگیرند.

وی ادامه داد: اصطلاحات و اطلاعاتی که مربوط به های وب بر روی کدال است، ممکن است ازجانب افراد مختلف تحلیل های مختلفی شود به همین دلیل از مردم می خواهیم که برای ورود معاملات این نمادها با آگاهی و با توجه به اطلاعاتی که افشا شده وارد شوند.

این مقام مسئول اظهار داشت: این هشدار فقط مربوط به نمادهایی چون "های وبو "آکنتور" نیست بلکه در خصوص تمام نمادها صدق می کند زیرا ممکن است افراد برداشت های متفاوتی از اطلاعاتی که بر روی کدال است داشته باشند و باید برای خرید، تمام جوانب را در نظر بگیرند.

خدابخش افزود: زمان خرید کالاها همه جوانب آن را می سنجید و بعد اقدام به خرید می کنید پس باید درخصوص بازار سرمایه هم این اتفاق بیفتد و افراد یا خود خبره باشند یا از افراد خبره استفاده کنند تا دچار مشکل نشوند.

پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه -سنا


 
صفحه اصلی  
معرفی انجمن  
هیات موسس  
هیات مدیره  
اعضای انجمن  
راهنمای عضویت  
عضویت در انجمن  
راهنمای نگارش مقالات  
اخبار  
همایشها و کارگاه ها  
گالری تصاویر  
مقالات  
تماس با ما  
 : ایمیل
  : کلمه عبور
! رمز عبور را فراموش کرده ام
 
بازدید امروز
15
بازدید دیروز
110
کل بازدیدها
405713
از چه طریقی با انجمن مهندسی مالی ایران آشنا شده اید؟
نتیجه
:: انجمن مالی اسلامی ایران
:: وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی
:: کمیسیون انجمنهای علمی ایران
Copyright 2012©Islamic Azad University