هشتمین کنفرانس مهندسی مالی با موضوع : ادغام و اکتساب در اقتصاد ایران با موفقیت در مورخه 1399/08/27 برگزار گردید

تاریخ :    ۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر

 بیانیه پایانی هشتمین کنفرانس انجمن مهندسی مالی ایران

با موضوع ادغام واکتساب در اقتصاد ایران که با حضور اندیشمندان، مدیران ملی و حرفه ای، اساتید ،دانشجویان دانشگاههای کشور،صاحبان کسب وکار و فعالان اقتصادی کشور که در تاریخ 27/08/1399 بصورت مجازی برگزار گردید به شرح زیر صادر شده است:

1- دولت، مجلس و نهادهای حاکمیتی ضمن توجه به موضوع ادغام و اکتساب بعنوان برون رفت بخشی از مسائل ومشکلات حاکمیتی و بنگاهی به اصول، فرآیندها وتجربه کشورهای دیگر توجه کافی مبذول دارد.
2- به دانشگاهها و مراکز پژوهشی توصیه می گردد به موضوع ادغام و اکتساب به عنوان یک دیسپلین آموزشی و پژوهشی با هدف ارتقاء دانش مرتبط با آن برنامه ریزی و الویت گذاری داشته باشند.
3- به نهادهای حرفه ایی و مراکز مهارتی تاکید می گردد که از منظر حرفه ای با هدف توانمندسازی کارشناسان ماهر و توانمند مرتبط با ادغام و اکتساب اقدام جدی به عمل آورند.
4- به نهادها و دستگاههای نظارتی و ممیزی پیشنهاد می گردد که موضوع تقویت کادر کارشناسان حرفه ای و رسمی ادغام و اکتساب، برنامه ریزی و اقدامات اجرایی لازم را مبذول دارند.
5- به اساتید، دانشجویان و پژوهشگران تاکید می گردد که موضوع ادغام و اکتساب به عنوان یکی از موضوعات پژوهشی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری توجه ویژه داشته باشند.
6- به شرکتها و بنگاههای اقتصادی در جهت افزایش تاب آوری و همچنین تداوم فعالیت خود به شناسایی فرصتهای مرتبط با کاربست استراتژی ادغام و اکتساب همت عالی داشته باشند.
7- به شرکتهای دانش بنیان و صاحبان ایده توصیه موکد می شود که از مزیتهای مرتبط با ادغام و اکتساب برای جستجوی هم بالان خود توجه جدی داشته باشند.

انجمن مهندسی مالی ایران 
صفحه اصلی  
معرفی انجمن  
هیات موسس  
هیات مدیره  
اعضای انجمن  
راهنمای عضویت  
عضویت در انجمن  
راهنمای نگارش مقالات  
اخبار  
همایشها و کارگاه ها  
گالری تصاویر  
مقالات  
تماس با ما  
 : ایمیل
  : کلمه عبور
! رمز عبور را فراموش کرده ام
 
بازدید امروز
114
بازدید دیروز
104
کل بازدیدها
452743
از چه طریقی با انجمن مهندسی مالی ایران آشنا شده اید؟
نتیجه
:: انجمن مالی اسلامی ایران
:: وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی
:: کمیسیون انجمنهای علمی ایران
Copyright 2012©Islamic Azad University